Доставка шашлику у Києві

Найпопулярнішою стравою східної кухні є шашлик, доставка у Києві цілодобово здійснюється рестораном «Сказка востока». Цю страву можна замовити окремо або комплексно з іншими позиціями з меню.

Шашлик з доставкою у Києві та страви східної кухні

Одна з найпопулярніших страв – шашлик, доставка якого здійснюється рестораном «Казка сходу». Додатково у асортименті можна вибрати інші варіанти їжі.

  1. Піри. Цей різновид комплексного замовлення, в якому об’єднані різні м’ясні страви у поєднанні з гарнірами, соусами, овочевими нарізками та лавашем. Таке замовлення виключить довгий роздум нас складовими замовлення і дозволить отримати велику порцію м’яса овочів на всю компанію.
  2. Окремі позиції. Для тих, хто швидко орієнтується по меню, хорошим варіантом буде вибір позицій замовлення окремо. Сюди можуть бути включені страви з м’яса чи морепродуктів, різна випічка, салати, гарніри та напої. Клієнт сам складає собі набір залежно від переваг.
  3. Набір для самостійного приготування. Найкраща традиція для відпочинку – це самостійне смаження м’яса у компанії друзів або в сімейному колі. Для отримання якісного та смачного шашлику із різних видів м’яса можна замовити підготовлений набір. Клієнт може вибрати з асортименту одну або кілька позицій у необхідному обсязі.

Як відбувається доставка шашлику, меню та ціни можна переглянути на сайті ресторану або уточнити за телефоном. При цьому співробітник, який приймає замовлення, проконсультує, в яких випадках доставка буде безкоштовною, і скільки часу потрібно чекати на їжу.

Переваги доставки шашлику

Відгуки постійних та нових клієнтів про ресторан «Сказка востока» дозволяють переконатися, що це один з найкращих ресторанів східної кухні. Замовляючи їжу, можна отримати низку незаперечних переваг.

  1. Смак. Страви готуються безпосередньо перед відправкою замовлення, тому клієнти отримують лише якісні, гарячі та свіжі продукти. Для цього використовуються різні східні спеції, що забезпечують неповторний аромат та смак м’яса.
  2. Різноманітність. Меню враховує велику кількість позицій, до яких включені різноманітні м’ясні страви, гарніри, нарізки, випічка, солодощі, напої, салати та, звичайно, соуси на будь-який смак. Клієнти зможуть скористатися готовими наборами або скласти замовлення на власний розсуд.
  3. Швидкість. Доставка відбувається максимально швидко, тому всі гарячі страви не потрібно додатково розігрівати. Вони відразу готові до вживання, тому можна швидко та ситно нагодувати велику компанію стравами ресторанної якості.

Условия доставки подробно описаны в соответствующем разделе на странице ресторана. Курьер может привести заказ в такие микрорайоны как Троещина, Оболонь, Дарницкий, Левый берег и многие другие. Разница между расположениями будет влиять только на минимальную сумму заказа для получения бесплатной доставки. Она может быть 450 или 600 гривен. Дополнительно «Сказка востока» предоставляет возможность составления заказа и его отправки по Киевской области. Всю подробную информацию по этой позиции можно получить на консультации по телефону.